AutoMoti współpracuje z tygodnikiem Auto Świat!Nasz Wirtualny Garaż oraz Dziennik Pojazdu są dostępne na stronach internetowych tygodnika Auto Świat.

Przejdź na autoświat.pl
lub dowiedz się więcej o naszej współpracy z wydawnictwem Axel Springer Polska.
Dziennik pojazdu, czyli internetowa książka serwisowa Twojego auta to aplikacja, w której nie tylko szybko można zanotować koszty tankowania, ale również szczegółowo opisać naprawę, wizytę w serwisie czy wykonanie obowiązkowego przeglądu rejestracyjnego.

Dziennik pojazdu pozwala również planować wszelkie czynności związane z pojazdem (zakup nowego ubezpieczenia, przegląd rejestracyjny, wymiana oleju, etc.) oraz po prostu notować własne spostrzeżenia związanych z jego eksploatacją.Dziennik Pojazdu nie jest webową nakładką na arkusz kalkulacyjny. Zbudowaliśmy serwis, w którym gromadzenie danych oraz ich przeglądanie jest przyjemnością.

Jeśli dbasz o swoje auto i chciałbyś kontrolować koszy i terminy ważnych czynności serwisowych związanych z jego eksploiatacją, zapraszamy na strony internetowe tygodnika Auto Świat - tam właśnie będziesz mógł założyć Dziennik dla Twojego pojazdu.
Jeśli chcesz założyć Dziennik Pojazdu
kliknij tutaj i wypełnij prosty formularz rejestracyjny na stronach internetowych tygodnika Auto Świat.

Jeśli masz już swój Dziennik Pojazdu
kliknij tutaj, by móc się do niego zalogować.